Vanzare Directa

Mecanic de intretinere si reparatii

PRET: 3000 RON
Vizualizări 1659
15.10.2024
PRET: 3000 RON -15.10.2024

Oferte si Cereri de Munca

Descriere

Harsha Engineers Europe, cel mai mare producator de componente pentru rulmenti, angajeaza Mecanic de intretinere si reparatii.

Cerinte:

- studii tehnice
- experienta minim 1 an pe o pozitie similara
- calificare de mecanic
- disponibilitate de lucru in 3 schimburi

Responsabilitati:

- Verificarea functionalitatii echipamentelor utilajelor
- Utilizarea documentatiei aferente echipamentelor utilajelor
- Efectuarea masuratorilor mecanice de precizie
- Asamblarea, instalarea, conectarea si testarea echipamentelor noi receptionate
- Monitorizarea permanenta a echipamentelor utilajelor si pastrarea evidentei acestora
- Analizarea defectiunilor depistate, raportarea catre superior si propunerea de solutii pentru remedierea acestora
- Remedierea defectiunilor, montarea demontarea utilajelor, inlocuirea de piese, curatarea, gresarea si intretinerea utilajelor

Beneficii:

- salariul se discuta la interviu, în funcție de experiența fiecăruia

- tichete de masă 33 lei zi

- transport asigurat din Brasov, Zarnesti, Rasnov, Cristian, Codlea, Ghimbav

- prime de sărbători

- primă de bun venit - 50% din salariu

- primă de performanță prezență fidelitate

- asigurare de viață

- asigurare de sanatate

- spor de noapte 25%

- ore suplimentare plătite dublu

Vanzator

HARSHA ENGINEERS EUROPE SRL

Harsha Engineers Europe SRL

Pe site din ian. 2024

Preț: 3000 RON

Brașov, Ghimbav

Recenzii
0 Recenzii de afisat